DUŠEVNÝ LIFTING

Možno ste si všimli, že vám do života prichádzajú podobné typy situácií a ľudí, čo spôsobuje dojem zacyklenia. Vystúpiť z toho sa dá jedine cez zmenu. Mnohokrát si totiž sami nevieme pomôcť, pohnúť sa z miesta alebo nevieme ako ďalej. Vidieť život z iného uhla pohľadu otvára nové možnosti, ale aj výzvy.

Ak cítite v živote nespokojnosť a uvedomujete si kolotoč stereotypu, prípadne sa vám určité životné situácie opakujú, je to signál pre uskutočnenie zmeny. Vyčerpanosť, slabosť, zmeny na fyzickom tele, chronické choroby nemusia byť súčasťou nezvratného procesu, ktorý veda nazýva starnutie. Pocit mladosti, zdravia a vnútornej spokojnosti ide ruka v ruke s vnútorným vyladením, takže napriek možno nie optimálnym lekárskym výsledkom vyzerá človek ako po liftingu. Vedľajším produktom je zlepšenie zdravotného stavu. Je to tým, keď nastane pochopenie, že to, čo potrebujete, je duševné pozdvihnutie.

Duševný lifting prebieha formou rozhovoru, kde aplikujeme koučing, mentoring a vybrané terapeutické  metódy podľa potrieb klienta, alebo ich kombinácie ušité na mieru. Pomocou duševného liftingu dokážete získať nový vhľad na osobnú situáciu a zvedomenie si nových možností, ktoré sú kľúčovým prvkom k zmene. Vďaka ukončeniu postojov, ktoré vám doteraz znepríjemňovali život, máte príležitosť uskutočniť zmenu hneď, čím zaniká dôvod, aby sa daná situácia opakovala.

Cez Duševný lifting prídete k poznaniu, že zmena prichádza predovšetkým zvnútra, nie zvonku. Jediní, koho môžete zmeniť, ste totiž vy sami. Môžete sa naučiť pracovať sami so sebou tak, aby ste boli nezávislí na pomoci zvonku. 

Ponúkame Vám pozrieť sa na vlastný život z iného pohľadu, kde sami máte možnosť rozpoznať to, čo sa vám v živote deje.

Jeden, až dvojhodinový Duševný lifting môže byť pre vás ten pravý priestor. Niekedy je žiadúce stretnúť sa viackrát, záleží však na Vás.

 

 

Kontakt

Priestor pre zmenu
Bratislava Ružinov
info@priestorprezmenu.sk


Napíšte nám